Imede aeg on saabumas!

Sissejuhatus jõuluhooaega!

Jõulud on lähenemas ja on kohal enne kui jõuad välja mõelda mida siis kinkida jälle kõikidele pereliikmetele kui ka sõpradele? Jagame selles blogipostituses natuke jõulukinkide tegemise ajalugu, ideid kingituste tegemiseks, et saaksid ka ise detsembri jõulumeeleolu nautida ja ei peaks ülearu palju aega kulutama kinkide välja mõtlemisele.

Jõulukingituste tegemise traditsioon tuleneb väidetavalt sellest, kui Jeesuse sünni puhul kolm tarka meest kingitused tõid. Kuid jõuluvana pärineb hoopiski püha Nikolausest, kes pärineb jällegi 3. sajandist. Ta oli munk, kes kinkis kogu oma vara vaestele ning aitas hädas olijad ja hiljem sai temast justkui sümbol kui laste ja meremeeste kaitsja. Ning üle maailma on jõuluvana erinevalt kujutatud läbi aegade sellest ajast saadik. Näiteks Skandinaavias olevat selleks päkapikk nimega Jultomten, kes toimetas kingitusi inimestele kelguga, mida vedas kits. Ning kingituste jagamise päev sõltub ka riigist, nagu ka koht, kuhu kingitused jäetakse toas.

 

Kingid naistele

Naistele, kes hindavad riidematerjali kvaliteeti ja ilusaid rõivaid, soovitame kindlasti MaiMai brändi meriinovilla ja alpakavilla riideid kinkida. Valikust leiab salle, mütse, sviitreid, seelikuid ja kardigane. Ideaalne kingitus talvisel hooajal – justkui kingitus sooja.

Meraki sarjast leiab vastupandamatu lõhnaga lõhnaküünlaid, mis näevad ka väga esteetilised välja. Samuti näomaskid ja kehakreemid, Meraki toodetega ei saa kindlasti mööda panna, sest kvaliteet on taanile kohaselt kõrge ning kes ei tahaks end kodus spa toodetega hellitada.

Ilus vaas sobib alati igasse interjööri, Kalhojst leiab nii väiksemaid kui ka suuremaid vaase, käsitöö hõnguga ja klaasist mustriga. Vaase saab kasutada ka küünlaalustena, niiet miks mitte kinkida klaasist vaas koos küünlaga. Saab kasutada mitmel otstarbel ja aastaläbi.

Termopudelid brändilt Nordal on kenades toonides ja vastupidavad, hoides sooja joogi õiges temperatuuris läbi külma talvise ilma jalutades. See on ka hea kink teismelisele tüdrukule!

Kingid meestele

Ka meestele on Kalhojs olemas Meraki tooted, kvaliteetne meestele mõeldud hair & body wash on hea kingitus, mis kindlasti kasutamata ei jää. Samuti miks mitte ka meestele kinkida maagiline skandinaavia rohelise aia lõhnaga küünal.

Meestele, kellele meeldib näiteks oma kabinetis nagu hollywoodi filmides viskit hoida pakume me viskiklaase ja anumaid, et ilusasti serveerida saaks külalistele.

MaiMai brändi mütsid ja sallid on mõeldud nii meestele kui ka naistele. Soe lambavillast müts on kindlasti kink, millega mööda ei pane!

 

Kingid lapsele

Lasteriiete valikust leiab ka väikestele beebidele kvaliteetseid meriinovillast body´sid ja pluuse/retuuse, mis sobivad hästi aastaringselt kandmiseks.

Sööginõude komplekt bambusest – mõeldud ka eelkõige just iseseisvalt sööma õppinud lapsele.

Ja muidugi kommid!

 

Kingid gurmaanidele

Siin ei saa mainimata jätta Lakrids by Bülow komme! Kingitus, mis võib olla esimesel ampsul proovides ajab segadusse, kuid pärast seda ei saa peatuda enne kui karp on otsas!

Delikatessmaitseained – erilise maitsega soolad, vürtsid ja muud. Nicolas Vahé soolad on hea kingitus, sest neid saab kasutada väga paljude erinevate toitude tegemisel.

Veinisõpradele leiab meilt ka suures valikus erinevaid veine, jõuluhooajaks on meil punaseid veine, mis jõulutoitude kõrvale hästi sobivad.

 

Ning Kalhoj poest leiab ka valmis tehtud kingituste komplektid, mis otsustusvõimetuse korral väga hästi välja aitavad! Kingitused pakime tasuta pakkepaberisse!

 


 

 ENGLISH

 

Christmas is around the corner and it is time for you to think about what to gift to all your family members and friends. In this blog post, we share a bit about Christmas gifts making history, gift ideas from Kalhoj so you can enjoy the December Christmas mood yourself and don't spend too much time figuring the gift ideas out.

The tradition of making Christmas presents is said to have come from the gifts three wise men gave for the birth of Jesus. But Santa Claus tradition comes from St. Nicholas,  from the 3rd century. He was a monk who gave all his possessions to the poor and helped those in need, and later became a symbol as a protector of children and sailors. And around the world, Santa has been portrayed in different ways ever since. In Scandinavia, for example, there is a dwarf named Jultomten who delivered gifts to people on a sled carried by a goat. And the day of gift giving also depends on the country, as does the place where the gifts are left in the room.

 

Gifts for women

For women who appreciate the quality of their clothing and their beauty, we can recommend the MaiMai brand merino wool and alpaca wool clothing. You will find scarves, hats, sweaters, skirts and cardigans. The perfect gift for the winter season - like a gift of warmth.

The Meraki range features scented candles with irresistible scents that also look very aesthetic. As well as face masks and body creams, Meraki products are definitely eyecatching because the quality is very good and who would not like to pamper themselves with home spa products.

A beautiful vase will always fit into any interior, with smaller and larger vases, handmade and glass patterns. Vases can also be used as candle holders, so why not give a glass vase with a candle. Can be used for many purposes and throughout the year.

Thermal bottles from the brand Nordal are nicely toned and durable, keeping the hot beverage at the right temperature while walking through cold winter weather. It's also a great gift for a teenage girl!

 

Gifts for men

Men also have Meraki products in Kalhoj, high quality men's hair & body wash is a great gift that will definitely make him happy. Also why not give men a magic Scandinavian candle with a green garden scent for example.

For men who like to keep whiskey in their office, such as Hollywood movies, we offer whiskey glasses and containers to serve guests beautifully.

MaiMai brand hats and scarves are designed for both men and women. A warm sheepwool hat is definitely a gift everyone would like to have!

 

Gifts for kids

There is also a selection of high-quality merino wool bodies and blouses for little babies that are well-suited for year-round wear.

Bamboo cookware set - especially for a child who has learned to eat independently.

 And candies!

Gifts for gourmets

No words needed when talking about the Lakrids by Bülow candy! A gift that may be at first try will confuse you, but after that you can't stop until the box is empty!

Delicatess Spices – salts, spices and more. Nicolas Vahé salts are a good gift because they can be used in a wide variety of foods and also look good.

For wine lovers, we also have a large selection of different wines, for the Christmas season we have red wines that go well with Christmas dishes.

 

And Kalhoj also has ready-made gift kits that will work very well in the event of a decision.

We also offer gift wrapping for free at Kalhoj! 

See you at Kalhoj!Eelmine
Meriinovilla lummuses
Järgmine
Behind the curtains of Kalhoj shop!

Lisa kommentaar

Email again: