Loodus interjööris

Olgugi, et ilm on veel õues heitlik ja kevade saabumisest veel palju märke näha ei ole, on alati võimalus interjööri rohkem rohelust tuua! Seekordses blogipostituses jagame ideid ja nippe, kuidas oma koju rohkem kevadist värskust ja loodust lisada. Rohelus teeb meele rõõmsaks ja õhu värskeks, kes siis seda ei tahaks?

1.       Potitaimed

Kõige lihtsam ja kättesaadavam viis rohelust lisada, on potitaimedega. Neid saab paigutada erinevatele tasapindadele ja erinevates suurustes. Üks suurem potitaim võib juba väga mõnusa õhkkonna luua tuppa! Potitaimedele leiab ka erinevaid vaase, mis võivad ka kontraste luua interjööris. Näiteks Kalhojs on saadaval väike lõbusa tekstiga pott, näha allpool pildil.2.       Maitsetaimed

Kes siis ei tahaks enda tehtud pitsale või pastale värsekt basiilikut peale panna? Ja neid kasutusviise ja maitsetaimi on lõpmatult palju, tuleb vaid leida enda lemmikud! Maitsetaimed saab sättida näiteks kööki mõnele riiulile, aknalauale või lauale, lisab värskust ja meeldivat värsekt lõhna. Ning tuletab meelde, et toituda tervislikut peale kauba!

3.       Puuoksad

Looduses kõndides leiab ikka maha kukkunud puuoksi, neid võib koguda siis näiteks väiksemas koguses või suuremaid. Kasutada saab samuti kas suurema vaasi sees või miks mitte riputada kuhugi sobivasse kohta interjööris – magamistuppa, elutuppa või esikusse.

4.       Kuivatatud taimed ja puuviljad dekoratsiooniks

Alati on võimalus ise taimeid kuivatada ja need siis kaunistuseks riputada või siis kuivatada puuvilja läbilõikeid, nagu nt apelsini viile. Kuivatatud eukalüpt annab näiteks mõnusa aroomi ja sobib ka vannituppa! Neid saab näiteks riputada lühtritaolistele valgustitele, nagu pildil näha.

5.       Naturaalsed materjalid

Rohelust toovad esile ka naturaalsed materjalid interjööris. Nagu näiteks lina, puit, kivi.

6.       Rohelised toonid

Kellele taimed ei meeldi, siis ka rohelistes toonides tekstiilid (näiteks padjapüürid) ja pleedid võivad ka juba värskema mulje tuua tuppa.

 

Siin olid mõned näited, kuidas on võimalik luua kevad oma kodus! Muidugi on kõige parem viis nautida seda looduses jalutades!

Kui sul on veel mõned head ideed, kuidas koju rohelust tuua, siis võid jagada kommentaarides oma mõtteid! :)ENGLISH

Even though the weather is still wintery outside and there are not many signs of spring coming, it is always possible to bring more green into the interior! In this blog post we will share ideas and tips on how to add more spring freshness and nature to your home. Green makes the mind cheerful and the air fresh, who wouldn't want and need it?

1. Potted Plants

The easiest and most accessible way to add greenery is to add to your interior pot plants. They can be placed on different planes and sizes. One bigger pot plant can already create a very cozy atmosphere in the room! There are also different vases for pot plants, which can also create contrasts in the interior. For example, Kalhoj is available in a small pot with fun text, shown below.


2. Herbs

Who wouldn't want to put a fresh basil on their pizza or pasta? And there are endless uses and herbs, all you have to do is find your own favorites! For example, the herbs can be set on a shelf, windowsill or table in the kitchen, adding freshness and a pleasant fresh scent. And reminds you to eat healthy!

3. Tree branches

While walking in the wild, you will still find fallen tree branches, which can be collected in smaller quantities or larger ones, for example. You can also use it inside a larger vase or why not hang it anywhere in the interior - bedroom, living room or hallway. It is also possible to make different shapes of branches put together.

4. Dried plants and fruits for decoration

There is always the option of drying the plants themselves and then hang them for decoration or dried fruit sections such as orange slices. Dried eucalyptus, for example, gives a pleasant aroma and is also suitable for the bathroom! For example, they can be hung on chandelier-like luminaires, as shown in the picture.

5. Natural materials

The natural materials in the interior also highlight the greenery. Such as linen, wood, stone.

6. Green tones

If you do not like plants, then textiles (such as pillowcases) and plaids that are green in color can also give the room a fresh look. Or why not ceramics and candles.

 

Here are some examples of how to create spring at your own home! Of course, the best way to enjoy it is while walking in the wild!

If you still have some good ideas on how to bring home greenery, you can share your thoughts in the comments! 


Eelmine
Kingiideid sõbrapäevaks!
Järgmine
Meriinovillased riided lastele Taani brändilt CeLaVi

Lisa kommentaar

Email again: